Adventi est

2020.11.23

Ön is hiányolja az ELTE Alumni közösségi programjait?

Tartson velünk online Adventi estünkre!

December 11. 18:00

Ha szívesen olvasná fel kedvenc karácsonyi versét, vagy részletet kedvenc könyvéből, novellájából, esetleg örömmel zenélne, énekelne, szavalna jelentkezzen az űrlap kitöltésével  mielőbb, de legkésőbb 2020. december 1-ig!

A nézőket és hallgatókat is szeretettel várjuk: regisztráljon 2020. december 10-ig. Hangolódjunk együtt a szeretet ünnepére!

Addig is inspirálódhat az ELTE Pro Musika kórus karvezetőjétől érkezett, korábbi ajánlatunkból.

Látta már a Virtuális Alumni Jótékonysági Kampányhoz kapcsolódó valamennyi kezdeményezésünket? Ide kattintva megtalálja mindet!

URBAN HISTORY & TERRITORIAL PLANNING

TREVOR NOAH'S COMEDIC RESISTANCE TO HATRED IN SOUTH AFRICA AND THE USA

Hírek

HUNGARIAN UNIVERSITIES COULD BECOME IMPORTANT BUSINESS PLAYERS FOR THE SPACE INDUSTRY