10% kedvezmény az Írók Boltja könyveire és folyóirataira - Alumni Kártyával!

2022.09.21

Örömmel adjuk hírül, hogy újabb partner biztosít állandó Alumni Kártya kedvezményt az ELTE Diplomásoknak! Helyszíni vásárlás esetén az Írók Boltja 10% kedvezményt nyújt a könyvek és folyóiratok árából az ELTE alumnusainak - az Alumni Kártya felmutatása ellenében.

Budapest egykori hírneves kávéháza, a Japán Kávéház irodalmárok és képzőművészek közkedvelt találkozóhelye volt. Helyén az 1950-es közepétől működik az Írók Boltja, mely "elsődleges feladatának a kortárs és klasszikus magyar irodalom teljességre törekvő bemutatását és terjesztését tekinti. Emellett széles választékot kínál magyar és idegen nyelvű irodalmi, irodalomtudományi, filozófiai, társadalomtudományi és művészeti könyvekből, folyóiratokból, valamint szótárakból és lexikonokból. A vásárlók tájékozódását számítógépes adatbázis is segíti.

Az egykori kávézó ma számos könyvbemutatónak, irodalmi estnek és író-olvasó találkozónak ad helyet.

Szeretettel várják az ELTE-s alumnusokat!

A díjnyertes könyvesbolt címe, ahol a helyszíni kedvezmény érvényesíthető: 1061 Budapest, Andrássy út 45.

További Alumni Kártya kedvezmények

Amennyiben még nincs Alumni Kártyája, igényeljen egyet ezen a linken és kipostázzuk címére.

Forrás és felhasznált kép: irokboltja.hu

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI