Új programsorozat a Kreatív Európa támogatási programról

Kutatói Alumni Tagozat

2023.04.20

Az ELTE BTK és az Európai Bizottság támogatási programja, a Kreatív Európa (Creative Europe) új programsorozatot indít, melynek célja, hogy megismertesse az érdeklődőkkel a pályázati és támogatási lehetőségeket, és a program korábbi időszakának magyar sikereit.

A program célja, hogy előmozdítsa és támogassa mindazok munkáját, nemzetközi hálózatépítő aktivitását, együttműködési lehetőségeinek bővítését, akik az európai kulturális és audiovizuális szektorban dolgozva a tudomány-művészet, kreativitás és ismeretterjesztés területén dolgoznak. A korábbi időszak alatt irodalmi művek fordítása és kiadása, múzeumi kiállítások és programok, filmek és nemzetközi koprodukciók valósultak meg. A jelenleg is aktív projektek bemutatása mellettt a programsorozat utolsó alkalmán közvetlen tanácsadással is próbálják segíteni az érdeklődőket az előreláthatóan idén ősz végén kiírásra kerülő, és támogatást 2024-től biztosító európai pályázatra.

Év végi virtuális Liftbeszéd Fesztivált rendez a Kutatói Alumni Tagozat

10 december

Hírek

ELTE-s kutatások hasznosításáról szóló ELTE Sikerek Veled alkalom