ELTE Alumni képeslap - fotópályázat

Bolyai Kollégium Alumni Tagozat

2022.07.29

Szeretettel hívjuk a friss diplomásokat* és az egyetem valamennyi alumnusát**, hogy vegyenek részt online fotópályázatunkon, és osszák meg nyári fényképeiket mind több helyszínről!

Az "ELTE Alumni képeslap" fotópályázaton való részvételhez a világ bármely pontjáról várjuk az idén nyáron készített fotókat. A részvételi feltételek egyszerűek, a nyerési esélyek könnyedén fokozhatóak - ld. alant.

Hogyan vehet részt? Egy (két) egyszerű lépéssel!

• 1. lépés: Ha már regisztrált az alumni.elte.hu oldalra, ezt ki is hagyhatja. Ha még nem, akkor itt megteheti.

• 2. lépés: Küldje el idén nyáron készült fényképét az almamater@alumni.elte.hu e-mail címre! A tárgymezőbe írja be: "ELTE Alumni képeslap fotópályázat". A szövegtörzsben adja meg nevét, végzési adatait (kar, év), valamint a készítés helyét és időpontját.

Határidő: 2022. október 15. 23:59

Három nyertest sorsolunk, aki ajándékcsomagban részesül!

A részvétel részletes feltételei:

• A fejenként max. 3 db. nyári (2022. június 1. és 2022. szeptember 30. között készült) fotó beküldése mellett a pályázó megadja nevét, végzési adatait (kar, év), a készítés helyét és idejét.
  • Pályázói hozzájárulás ahhoz, hogy a képeket az ELTE Alumni Központ az alumni.elte.hu-n,  facebook, twitter és insta oldalain - a pályázó adataival együtt - közzétegye***, marketing anyagaiban felhasználja.
  • A sorsoláson csak az vesz részt, aki a határidő lejárta előtt sikeresen regisztrált az alumni.elte.hu oldalra.
    A sorsoláson az ELTE Alumni Központ dolgozói és családtagjai nem vehetnek részt.

Növelje nyerési esélyeit!

A pályázó megduplázhatja nyerési esélyét - azaz neve eggyel többször kerül bele a virtuális kalapba -, ha eleget tesz a következő opciók valamelyikének, vagy megnégyszerezheti, ha mindegyiknek eleget tesz:

• a beküldött fotón feltünteti az ELTE Alumni kitűzőt idéző emblémát****,
  • regisztrációját követően csatlakozik a végzése szerinti Alumni Tagozat csoportjába,
  • a pályázó maga is szerepel a beküldött fényképen.

A nyerési esély növelésének lehetőségei pályázónként egyszer érvényesíthetők. Egy pályázó neve így max. négyszer kerülhet bele a virtuális kalapba - tekintet nélkül arra, hogy 1, 2, vagy 3 fényképet küldött be.

Nyertesek - nyeremények:

A beküldési határidőig beérkezett képek készítői közül három szerencsés nyertest sorsolunk, aki értékes nyereményben részesül. A nyerteseket az ELTE Alumni Központ a regisztrációkor megadott e-mail címükön értesíti 2022. október 31-ig. A nyerteseknek 15 nap áll rendelkezésükre, hogy igényt tartsanak nyereményükre. 15 nap elteltével új nyertes kerül kihirdetésre. Az első három helyezett az ELTE Alumni Központtal tud egyeztetni a nyeremény átvételének módjával kapcsolatban.

Kérdés esetén keressen minket az almamater@alumni.elte.hu e-mail címen.

*Mindazok, akik idén, 2022-ben szereztek az ELTE-n oklevelet.
**Volt hallgatók, akik a korábbi évek folyamán oklevelet szereztek az ELTE-n.

***Adatvédelem! A facebook oldalunk fényképalbumába feltöltött képek alatt a pályázóknak csak a monogramját, végzési adatait (egyetemi kar, év) és a készítés helyét (város vagy ország), évét tüntetjük fel.

Nyári diplomaosztós Instagram játék 2023

05 június