DRÁMA-, MOZGÁS ÉS TESTTUDAT-ALAPÚ KUTATÁSOK GYÓGYPEDAGÓGIAI ÉS FOGYATÉKOSSÁGTUDOMÁNYI INTERVENCIÓKBAN

Bárczi Alumni Tagozat

2024.04.15

10. Gyógytea évad következő 2024.04.25.-i alkalmának előadói: Novák Géza Máté és Simon Mátyás

Előadásunk célja előhívni azokat a tapasztalatokat, amelyeket néhány korábbi és jelenlegi projektjeink során gyűjtöttünk össze. Dráma és mozgásalapú részvételi akciókutatások bemutatásán keresztül feltérképezzük a gyógypedagógiai és fogyatékosságtudományi intervenciókban rejlő kutatási lehetőségeket és az általunk alkalmazott módszertani eszközök konzekvenciáit.
Előadásunkban sajátfejlesztésű mozgás-, dráma- és színházalapú projekteket vizsgálunk a kutatási dizájn és az alkotói-kutatói részvétel módozatainak aspektusából.

Helyszín: 1097. Budapest, Ecseri út 3. "A" ép. II. em. 202-es terem

Időpont: 2024.04.25. 16.00-18.00

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt előadásainkon, melyeken automata feliratozást biztosítunk.

Köszönjük a támogatást:

Örök diákjait az ELTE Alma Mater visszavárja!

A KÉZFUNKCIÓ VÁLTOZÁSA ÉS JELLEMZŐI STROKE UTÁN - BESZÁMOLÓ

KUTATÁSOK AZ AFÁZIA ÉS EGYÉNI KÜLÖNBSÉGEK KUTATÓMŰHELYBEN - BESZÁMOLÓ