Járvány és szolidaritás

En ligne
Lien visible pour les participants
La date limite de clôture des inscriptions est passée.
Sik Domonkos szociológus előadása az ELTE Alumni Academy „What’s new in science?” sorozatában.

Új rendezvénysorozatot indított a közelmúltban a Nemzetközi Alumni Tagozat: a „What’s new in science?” keretében angol nyelvű tudománynépszerűsítő előadások hangzanak el. Idén az előadások azt járják körül, milyen hatással van a pandémia az oktatásra.

Müller Viktor biológus áprilisi előadása után a második előadást Sik Domonkos, az ELTE Társadalomelmélet Tanszék habilitált egyetemi docense tartja.

Sik Domonkos 2006-ban szociológus, 2008-ban filozófus végzettséget szerzett az ELTE-n, PhD-fokozatát 2010-ben ugyanitt szerezte. A Némedi- és Erdei-díjas társadalomtudós fő kutatási területei a modernizációelmélet, a fenomenológia, az állampolgári szocializáció és a mentális zavarok.

Regisztáció

181 megtekintéss Visites
Tagozati rendezvények
Diffusé sur : International Alumni Chapter
Vous n'avez pas les droits pour lire ou ajouter un commentaire.

Évènements suggérés

sze.

Találkozz az ELTE-vel, Stockholm

Embassy of Hungary Stockholm

Stockholm

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert