Geográfusok a munkaerőpiacon

A regisztráció határideje lejárt.
Az ELTE Földrajz- és Földtudományi Intézet Alumni találkozót szervez az egyetemen végzett (1998-2018) geográfusok és oktatóik számára, az ELTE Alumni Központ támogatásával.

Az ELTE Alumni Központ, ELTE TTK Alumni, Földrajzos Klub szervezésében idén is megrendezésre kerül a Lágymányosi Eötvös Napok (LEN) alatt a Geográfusok a munkaerőpiacon rendezvény. 3 és 10 éve végzett hallgatók mesélnek tapasztalataikról, élményeikről, melyet a munkaszerzés során szereztek.Szakmai eszmecsere és tájékoztatók meghívott foglalkoztatóktól: Központi Statisztikai Hivatal, Lechner Tudásközpont, Pro Regio Ügynökség és HBH Stratégia és Fejlesztés Kft.

Az eseményre minden érdeklődőt, alumnust szeretettel várnak.

Tagozati rendezvények

ELTE Lágymányosi Campus Déli Tömb 0-823. Kitaibel terem

Pázmány Péter sétány 1/a 1117 BUDAPEST

Javasolt események

ked.

máj.

Meet ELTE in Stockholm, Sweden

TBA

pén.

máj.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)