ELTE Sport7 2024 tavasz

A regisztráció határideje lejárt.

Ingyenes évkezdő sporthetet tart a BEAC - ELTE Diplomásoknak is - 2024. február 12-16. között.

Próbáljon ki közel 50 sportágat teljesen INGYEN február 12-16. között a BEAC-on és még számos helyszínen!
Az ELTE Sport7 a legjobb lehetőség, hogy megismerkedjen a BEAC sportolási lehetőségeivel. A nyílt hét folyamán minden edzés bárki számára kipróbálható. Menjen el, és ismerje meg a BEAC fiatal edzőit, sportösztöndíjas hallgatóit és mozogjon együtt barátaival!

Az eseményen való részvétel ingyenes, de a beac.hu-ra történő regisztrációhoz kötött.

Részletes órarend és a részletek a BEAC oldalán elérhetők!

Infó: szervezes@beac.elte.hu

Az eseményen való részvétellel a résztvevő hozzájárulását adja kép-, és videófelvétel elkészítéséhez.

Facebook esemény

ELTE BEAC

10./B, Bogdánfy Ödön utca 1117 BUDAPEST

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert