Vegyész és kémiatanár alumni találkozó

2023.06.05

Idén újra megrendezésre került a nagy hagyománynak örvendő Vegyész és kémiatanár alumni találkozó 2023. május 26-án Turányi Tamás szervezésével. Az esemény az ELTE Alumni támogatásával valósult meg.

A szakmai találkozóra 170 itt végzett volt hallgató regisztrált, akiknek a nagy többsége részt is vett a találkozón. A megjelenteket köszöntötte Pataky Csilla (ELTE Alumni Központ vezetője), Kacskovics Imre dékán, Szalai István intézetigazgató és Szalay Péter, a Magyar Kémikusok Egyesületének frissen megválasztott elnöke. Tarczay György videóvetítéssel szinesített előadást tartott a SuperSmartLab terveiről, majd Birinyi József, volt vegyészhallgató tartott másfél órás zenés ismertetőt a népi hangszerek világáról. A találkozó állófogadással és késő estébe nyúló beszélgetésekkel ért végett.

A SuperSmartLab ismertetésekor bemutatott videó itt nézhető meg:

Az eseményről készült felvétel:

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert 2024

ELTE Sikerek: Erdei Anna