Újévi lendület a BEAC Aerobiknál

2024.01.16

Megfogadtad, hogy 2024-ben az életed részévé válik a sport? Szeretnéd, ha a mozgás a mindennapi rutinod részévé válna? Akkor van egy szuper ötletünk számodra! A BEAC Aerobik szakosztály Újévi lendület aerobik bérletét Neked találták ki, ráadásul mindezt Alumni Kártyáddal kedvezményesen vásárolhatod meg.

Ezzel a bérlettel 2024. 01. 02. - 2024. 05. 31. között korlátlanul sportolhatsz a BEAC edzésein akár minden hétköznap. Ha a lokáció kiemelten fontos számodra választhatod a Buda, vagy Pest bérletünket, de ha az összes óránkat ki szeretnéd próbálni és az utazás nem jelent számodra problémát, akkor a korlátlan Budapest bérletet ajánljuk.

Miben más a BEAC Aerobik a többi fitneszteremtől, stúdiótól?

• A BEAC Aerobik szakosztály egyesületi keretek között működik, így sokkal családiasabb légkörben zajlanak az edzések.
  • A csapat fiatal, szakképzett, végtelenül lelkes és lelkiismeretes edzőkből áll, akik sokszor az ELTE karokról kerülnek ki.
  • A csoportos órák között megtalálhatóak a pörgős, dinamikus órák, mint a zsírégető, intervall és zumba edzések, de egyre nagyon óraszámban vannak jelen a wellness típusú órák is, úgymint a pilates és a gerinctréning.

Bérletek Alumni kedvezménnyel itt vásárolhatóak:

PEST/BUDA - 24.000 Ft

BUDAPEST - 29.500 Ft

Forrás és további információk: beac.hu

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!