Article suivant
Article précédent

Téli diplomaosztó játék 2023 - eredményhirdetés

2023.05.10

Téli visszaváró kampányunk instagram játékának nyertesei a TáTK és a GTK frissdiplomásai. Volt hallgatóinkat megkértük, hogy idézzenek fel jó emlékeket egyetemi éveikből. Ezek alább olvashatók.

Diplomaosztó játékunk első helyezettje Southida Phanthavong, Laos-ról érkezett az ELTE-re, és szociológia alapszakott végzett:

„Unfortunately, I had to deal with online learning throughout Covid-19 period, but I still managed to make the most out of my university years. My classmates are all extremely compassionate, friendly, and helpful people. What I appreciate most about our class is that we constantly appreciated and respect diversity. I had the opportunity to interact with many people from diverse backgrounds in our university. Also, all of the professors and student officers are extremely helpful and knowledgeable, which is no doubt why ELTE has been able to produce professionals for all of these years.”

A második helyezett Kovács Andrea GTK kereskedelem és marketing alapszakos volt hallgató.

„Nekem még a Gergő tanította a matekot aki többször adott koncertet ZH előtt, vagy amikor számvitelen Szekeres egy ajándék mini zh-t állított össze, + 10 pontért a megajánlott jegyhez

Harmadik helyezett Arnóth Petra, aki gazdálkodás és menedzsment szakon szerezte meg első diplomáját.

"A rengeteg szuper emlék közül az egyik számomra legkedvesebb a gólyabál volt. Mindenki szépen felöltözött és együtt ünnepeltük az egyetemi éveink kezdetét."

A győzteseket 1-1 ELTE Alumni ajándékcsomaggal lepjük meg. Gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakhoz!

Játék felhívása

736 megtekintéss Visites

Commentaires0

Vous n'avez pas les droits pour lire ou ajouter un commentaire.

Articles suggérés

25 éves a közgazdászképzés Szombathelyen - jubileumi ünnepi konferencia