Nyári diplomaosztó játék 2021 - eredményhirdetés

2021.09.28

Idén nyáron is meghirdettük már hagyománnyá vált instagram játékunkat. A játék három nyertese a BTK és a TTK egykori hallgatói. Mindhárom nyertest megkértük, hogy mondjon egy szép emléket az egyetemi éveiből, ezek alább olvashatók.

A diplomaosztó játékunk első helyezettje közel 250 like-kal Szabó Betti, biológia alapszakos alumna lett.

„Rengeteg szép emlékem kötődik ehez az időszakhoz, de a legjelentősebb számomra az hogy az ELTE-n ismertem meg a páromat.”

Második helyezett, 217 like-kal Droba Györgyi, a BTK magyarszakos korábbi hallgatója.

Nehéz csak egy jó emléket mondani, mert rengeteg van. A gólyatábor, az érzés a sikeres vizsgák után (kiemelten a sikeres záróvizsga után), az egyetemen szervezett programok. Ha egyet ki kellene emelnem, akkor a zágrábi magyaros kirándulást mondanám, ahol felejthetetlen élményekkel lettem gazdagabb.

A harmadik helyezett (199 like), Elena Pshenitsyna a BTK alkalmazott nyelvészet mesterszak volt hallgatója.

I assume we all have a box where we keep the warmest, the most pleasant and the most memorable moments of our life.

I have now one from ELTE.

Honestly, official events isn't my cup of tea, but this was special in a way. I didn't feel excited at all untill the moment I heard my FULL name and was called to be given the diploma."

A három győztest, 1-1 ELTE Alumni ajándékcsomaggal leptük meg. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk a továbbiakhoz!

Játék felhívása

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert 2024