Kungfu tanfolyam és előadás

2021.09.16

Idén szeptember 20-án és 27-én ismét ingyenes kungfu tanfolyamot hirdet a Konfuciusz Intézet a Trefort-kertben. Aki pedig elméletben is elmélyedne a témában, az szeptember 21-én részt vehet egy online kungfu előadáson is.

A kétalkalmas kurzus során a résztvevők elsajátíthatják a kungfu alapmozdulatait és közelebb kerülhetnek ahhoz a gondolkodásmódhoz, amelyből ez a közkedvelt harcművészeti forma táplálkozik. A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Az órák helyszíne a Gólyavár mögötti füves terület, eső esetén a Gólyavár aulája.

Regisztrálni a Konfuciusz Intézet oldalán lehet.

Facebook esemény

A tanfolyam mellett 2021. szeptember 21-én 17:00-tól meghallgatható lesz az Ezerarcú Kína sorozat keretein belül egy online előadás a kungfuról. Az előadó Kövér Kristóf, harcművész, taiji és kungfu oktató lesz.

Zoom link

Belépőkód: 377981

Tizenkét alkalmas kungfu tanfolyam indul - kedvező áron!

13 szeptember

Csatlakozzon a BEAC jóga téli szezonához!

13 január

BEAC jóga nyereményjáték!