Kis Tudós Tábor 2021 Alumni Kártya kedvezménnyel!

2021.05.07

Az ELTE Természettudományi Kara idén is nyári tábort szervez azoknak az általános iskolás korú gyerekeknek, akik érdeklődnek a természettudományok iránt. A tábor az ELTE diplomások gyermekei számára kedvezményes áron érhető el, éljen az Alumni Kártya nyújtotta lehetőségekkel!

A tábor alatt szeretnék megismertetni a szervezők az érdeklődő, általános iskolás korú gyerekeket számos interdiszciplináris területtel és elmélyíteni a természettudományok iránt érzett szeretetüket. A gyermekek számos workshopon és kiránduláson vehetnek részt, és az ország legkiválóbb kutatóinak segítségével megismerkedhetnek sok kísérlettel a biológia, fizika, kémia, matematika és földrajz területén.

2021-ben a tábor fő témája a környezetvédelem, fenntarthatóság, természetvédelem, mindennapi biológia lesz, de minden természettudományos területről szerveznek programokat a hét során.

Időpontok:

• 2021.07.19-23. alsósoknak (egy éjszaka ottalvással)
  • 2021.07.26-30. felsősöknek (két éjszaka ottalvással)

Akik a korhatáron vannak vagy testvérek, választhatnak az időpontok között.

Gyülekező: ELTE TTK Kari Könyvtár: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C (1. emelet, 1.809)

Bővebb információ a táborról, a részletes program és a regisztrációs űrlap az ELTE TTK honlapján érhető el.

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!