Indul a nyári szezon a BEAC aerobikkal!

2023.05.30

Június 5-én indulnak a nyári Aerobik edzések, heti 5 alkalommal, szuper helyszínekkel és verhetetlen bérletárakkal várnak mindenkit a BEAC edzői, Alumni kártyával ráadásul kedvezményesen!

Végre elkészült a felújított BEAC csarnok, így onnan folytatódhatnak az edzések, ahonnan 10 éve a szakosztály elindult. Heti 2 alkalommal az edzéseknek a BEAC csarnok fog otthont adni nyáron, de emellett lesznek edzések a Tüskecsarnokban, NKE-en valamint a csodálatos Füvészkerben is!

Ha még bizonytalan vagy a bérletvásárlással kapcsolatban, látogass el június 5-én az ingyenes nyár indító edzésre, és ezen a napon még 1000 Ft kedvezmény jár a bérleted árából.

BEAC Aerobik nyár bérletek (2023.06.05-2023.09.01.):

*ELTE nyár bérlet: 16 000 Ft

Külsös nyár bérlet: 19 000 Ft

*Ha ELTE-re jársz/jártál és rendelkezel Alumni Kártyával, esetleg ELTE-n dolgozol, vagy 11. kerületi lakos vagy, akkor kedvezményes áron vásárolhatsz BEAC Aerobik bérletet.

Részletek és bérlet vásárlás

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!