Indul a 2023-as tavaszi szezon a BEAC Aerobikkal!

2023.02.06

Legyél budai vagy pesti, nem számít! – A Duna bármelyik oldalán tudsz a BEAC Aerobik szakosztállyal edzeni, ráadásul Alumni Kártya kedvezménnyel!

A BEAC Aerobik szakosztály az tavaszi szemeszterben összesen 7 helyszínen várja a csoportos órákra vágyókat. Az érvényes aerobik bérleteden kívül csak a lelkesedésre lesz szükség, hiszen a BEAC edzői szeretettel, nagy mosollyal, és a lehető legtutibb edzéstervekkel várnak február közepétől minden hétköznap délután és este. Akárhol is látogatod az edzéseket, az 4 hónapig érvényes korlátlan BEAC Aerobik bérletnél biztosan nem találsz kedvezőbb ajánlatot!

Bérlettípusok:

• PEST bérlet: a pesti helyszíneken megtartott edzések látogathatók ezzel a bérlettel.
  • BUDA bérlet: a budai helyszíneken megtartottt edzések látogathatók ezzel a bérlettel.
  • BUDAPEST bérlet: minden órarendi óra látogatható ezzel a bérlettel.

Tavaszi bérletárak (2023.02.13.-2023.05.26.)

• ELTE PEST/BUDA Bérlet*: 16 500 Ft
  • Külsős PEST/BUDA Bérlet: 19 000 Ft
  • ELTE BUDAPEST Bérlet*: 22 500 Ft
  • Külsős BUDAPEST Bérlet: 25 000 Ft

*Ha rendelkezel ELTE Alumni Kártyával akkor kedvezményes áron vásárolhatsz BEAC Aerobik bérletet.

Aki pedig még nem biztos abban, hogy melyik órára érdemes járni, látogasson el február 27 és március 3 között az Ingyenes Sport7-re, ahol minden edzésformát díjmentesen kipróbálhat!

Forrás és részletek: beac.hu

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI