Doktori képzések - karokon át! 2024

2024.02.22

Elmélyülne a szakterületéhez kapcsolódó másik területen is? Szeretne még tanulni, kutatni, de esetleg valami mást? Kigyűjtöttük a lehetőségeket! Számos doktori programmal várja vissza a mesterszakot végzett volt hallgatóit az ELTE. A 17 doktori iskola közül 4-hez más karok végzettei is pályázhatnak!

Az alábbi táblázatban összegyűjtöttünk minden doktori képzést, külön sorolva azokat, amelyek karokon átívelők, azaz a mesterszak karától eltérő karon végezhetők. A doktori iskolák jelentkezési határideje változó, de valamennyi 2024. március 16 és május 31. közé esik. Nézze meg képzéseinket és szerezze meg Alma Materében doktori címét!

Doktori iskolák 2024.

Ha a doktori túl nagy falat lenne, nézze meg a szakirányú továbbképzésekről szóló gyűjtésünkről.

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február