Danubius Fiatal Kutatói Díj

2021.05.25

Az Institute for the Danube Region and Central Europe (IDM) és az osztrák Federal Ministry of Education, Science and Research (BMBWF) 2011-ben hozta létre a Danubius Young Scientist Award díjat. A díj a dunai térséghez kapcsolódó értékes és kiemelkedő tudományos teljesítményeket ismeri el, felhívva a figyelmet a helyi kutatói közösségre, a régió sokszínű kérdéseire tudományos válaszokat ösztönözve.

Az ELTE összesen három fiatal kutatót jelölhet a díjra, melynek összege 1.350 euró díjazottanként. A díjat a dunai régió minden országából egy-egy kutató nyeri el.

További információt a jelentkezés feltételeiről, módjáról és a határidőről itt talál.

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február