20 éves matematika tanár szakos találkozó Lágymányoson

2022.10.27

Október 22-én matematika tanár szakos alumnusaink találkozót tartottak a Lágymányosi Campuson. Gratulálunk az évfordulóhoz és a sikeres találkozóhoz. Az eseményről szóló beszámolót Kazinczi Zsuzsanna alumnusunk készítette:

"20 éve diplomáztunk és nagyon szépen ünnepeltük meg: Holló-Szabó Ferenc vezetését élvezhettük a Matematikai Múzeumban, és olyan zseniális professzorok tiszteltek meg jelenlétükkel, mint Laczkovich Miklós és Freud Róbert. A mai napig aktívak az oktatásban és a zenei életben is. A szellemi, emberi nagyság úgy árad belőlük, hogy muníciót adtak és adnak továbbra is.

Hálásan köszönjük Weidinger Tamás* docens úr idejét és kedvességét, aki révén még emlékezetesebbé vált a találkozásunk szombaton: jártunk az épület tetején, a felhős idő ellenére fantasztikus panorámát élvezhettünk.

Rendezvényünkön saját magunk által készített finomságok kerültek terítékre. Összefoglalva: a Matematikai Múzeum egy csoda, a Kari Tanácsteremnek a hátsó része több, mint ideális helyszín volt a kötetlen beszélgetéshez, a kilátó pedig megkoronázta a napot.

Köszönjük az együtt töltött időt. Biztosan fogunk még találkozni!"

*Weidinger Tamás a TTK Alumni Tagozat képviselője

Csatlakozzon a TTK Alumni Tagozati csoportjához