• ·
  • ·
  • Nyilvános csoport

A csoportról

Az ELTE Karrierközpont 2014. őszén indította útjára a "Hogyan tovább?" című előadás-sorozatát. Minden egyetemi tanév során 8 előadással várjuk a hallgatókat, alumnusokat, érdeklődőket azóta is. Jelenleg (2020. őszén) már a VII. évad indul.

Az előadások töretlen népszerűségnek örvendenek, az ELTE BTK legnagyobb (közel 500 fős) előadójában, a Gólyavár Mária Terézia termében. Népszerű, főként a 20-as, 30-as korosztályt megcélzó, pszichológiai témákkal foglalkozó témákkal. Állandó előadónk, Limpár Imre, tanácsadó szakpszichológus gyakorlatias látásmódját foglalja össze és tárja elénk alkalomról alkalomra a rá jellemző elgondolkodtató, humoros és lendületes stílusával.

A csoport célja, hogy összefogja azt a több ezernyi résztvevőt, akik az évek alatt az előadás-sorozat hallgatói voltak, s lehetőség kínálkozzon az elhangzott tudástartalom újramegosztására, bővítésére, kiegészítésére.

Csoportos tevékenységek