XXXVII. 5vös 5km

A regisztráció határideje lejárt.
Szeptember 19-én 37. alkalommal rajtol a Lágymányosi Campus ikonikus sporteseménye, melyen ELTE Alumni kategóriában is lehet indulni. Örök diákjait futni is visszavárja az ELTE Alma Mater!

A nap célja többek között, hogy ráirányítsa a figyelmet a sport fontosságára a felsőoktatásban, és arra, hogy nemcsak a szellemi, de a fizikai felkészültség, edzettség is legalább annyira fontos a jövő értelmisége számára. Az Egyetem és annak sportegyesülete, a BEAC számos sporteseménnyel hívja fel a figyelmet a sport fontosságára.

Az ELTE diplomások érmékhez és ajándékcsomaghoz juthatnak Alumni kategóriában is! Ezen felül az Alumni Központ apró, de kedves meglepetéssel készül az Alumni standhoz látogató volt hallgatóknak.

Rajt: 17:05-kor az északi és a déli épület közötti lezárt parkolóból.

Nevezés

Az esemény hivatalos oldala itt elérhető.

ELTE Lágymányosi Campus

1, Pázmány Péter sétány 1117 BUDAPEST