XXXVI. 5vös 5km

A regisztráció határideje lejárt.
Május 7-én 36. alkalommal rajtol a Lágymányos Campus ikonikus sporteseménye! Az ELTE Alumni Szervezet 10. évfordulója alkalmából tavaly ősztől már ELTE Alumni kategóriában is lehet indulni. Várjuk futni az örökdiákokat!

A nap célja többek között, hogy ráirányítsa a figyelmet a sport fontosságára a felsőoktatásban, és arra, hogy nemcsak a szellemi, de a fizikai felkészültség, edzettség is legalább annyira fontos a jövő értelmisége számára. Az egyetem és annak sportegyesülete, a BEAC számos sporteseménnyel hívja fel a figyelmet a sport fontosságára.

Az ELTE diplomások számára ezúttal is lehetőség nyílik alumni kategóriában indulni. Az Alumni Központ minden résztvevőnek apró, de kedves meglepetéssel készül, valamint az első három női és férfi Alumni helyezett érmet és Alumni ajándékcsomagot kap.

Rajt: 17:05-kor az északi és a déli épület közötti lezárt parkolóból.

További részletek

Az esemény hivatalos oldala itt elérhető.
Nevezés

ELTE Alumni