XXXV. 5vös 5Km

A regisztráció határideje lejárt.
Immár XXXV. alkalommal kerül megrendezésre az ELTE népszerű futóversenye, az 5vös5km! Újdonság, hogy az ELTE Alumni Szervezet 10 éves évfordulója alkalmából idéntől  ELTE Alumni kategóriában is lehet indulni. Várjuk futni az öregdiákokat!

A 2018/2019-es tanévvel együtt kezdetét vette az Eötvös-év is, amely Eötvös Loránd halálának 100. évfordulója alkalmából egyetemünk névadójának állít emléket. Az ELTE idén is oktatási szünetet rendelt el 2018. szeptember 20-ra (csütörtök), hogy lehetőséget biztosítson az Egyetemi Sport Nemzetközi Napjához kapcsolódó sportrendezvények szervezésére. A nap célja többek között, hogy ráirányítsa a figyelmet a sport fontosságára a felsőoktatásban és arra, hogy nemcsak a szellemi, de a fizikai felkészültség, edzettség is legalább annyira fontos a jövő értelmisége számára. Az egyetem és sportegyesülete, a BEAC számos sporteseménnyel hívja fel a figyelmet a sport fontosságára.

Az esemény történelmi pillanathoz is érkezett, az 5vös5km történetében először lehet ELTE Alumni kategóriában is indulni az ELTE Alumni Szervezetének 10. jubileumi éve apropóján. Az Alumni Központ apró, de kedves meglepetéssel készül.

Rajt: 17:05-kor az északi és a déli épület közötti lezárt parkolóból.

További részletek
Nevezés

ELTE Alumni

Hobbi

Lágymányosi Campus Duna felőli parkoló

Pázmány Péter sétány 1. 1117 BUDAPEST

Javasolt események

sze.

ELTE Sikerek: Erdei Anna

ELTE Aula Magna / online élő közvetítés

csü.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing