VIII. ELTE nyugdíjas találkozó

A regisztráció határideje lejárt.
Idén nyolcadik alkalommal rendezik meg az ELTE Lágymányosi campusán a Nyugdíjasklub éves találkozóját, mellyel a szervezők alkalmat szeretnének nyújtani a volt egyetemi hallgatók és dolgozók számára, hogy kapcsolatban maradhassanak egymással.

2018. november 6-án 15 órai kezdettel rendezi meg az ELTE Nyugdíjasklubja a VIII. ELTE Nyugdíjas Találkozót az Alumni Központ támogatásával. A Nyugdíjasklub 2011 óta az ELTE Alumni Szervezet keretében működik, mint az egyik alumni tagozat. A klub tagjai ismeretterjesztő előadásokon, színházi előadásokon és művészeti esteken vehetnek részt.

A rendezvény fővédnöke: Borhy László, az ELTE rektora; védnökök: Mezey Barna egyetemi tanár, volt rektor; Prokopp Mária professor emerita és Kubovics Imre professor emeritus.

A találkozón a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött, ezért kérjük, hogy részvételi szándékát legkésőbb október 25-ig jelezze az esemény regisztrációs felületén.

ELTE Alumni

Hobbi