Varázslatos Füvészkert - fényjáték a kertben

A regisztráció határideje lejárt.

A Varázslatos Füvészkert az ELTE Füvészkert alapításának 250. évfordulója alkalmából megrendezésre kerülő különleges fényjáték, amelyre 2022. május 21-én és 2022. május 22-én kerül sor, 20.00 órától a Füvészkertben.

Az ország első botanikus kertben megvalósuló fényművészeti rendezvényén a vetítésnek és a fényinstallációknak köszönhetően megelevenednek a kert növényeinek formái, textúrái. A látogatók egy különleges atmoszférájú mágikus utazáson vehetnek részt.

A fényjáték a jubileumi év záróeseménye csak 2022. május 21-én és 22-én este tekinthető meg. A negyedévezredes Füvészkert múltjának méltó megünneplésének eseménye, vissza nem térő alkalom.

Jegyek megvásárolhatóak online és a Füvészkert portáján, elővételben is.

Online jegyvásárlás itt

Jegy ára elővételben: 5900 Ft/jegy

Jegy ára a fényjáték napján: 6800 Ft/jegy

Támogatói jegy: 10 000 Ft/jegy – a Füvészkertért Alapítvány munkáját támogatja a jegy megvásárlásával

A fényjáték mindkét nap 20-22 óra között folyamatosan megtekinthető. A beengedés félóránként van és egyszerre kétszáz főt tud befogadni a Kert.

Forrás és részletek

Estek

ELTE Füvészkert

Illés u. 25. 1083 BUDAPEST

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert