Van-e jövőnk? Limpár Imre előadása

A regisztráció határideje lejárt.

Pályakezdők figyelem! Folytatódik a Hogyan tovább? előadás-sorozat Limpár Imre tanácsadó szakpszichológussal, a  Karrierközpont szervezésében. A következő előadás 2021. május 25-én kerül megrendezésre 18 órától.

Van-e jövőnk?” Sokan teszik fel ezt a kérdést, amikor életük egy határponthoz vagy egy sorsfordulóhoz ér. A mostani járvány árnyékéban azonban ezt már nemcsak a egyén kérdezi, hanem a makro- és mikroközösségek is. A jövő mintha ködbe burkolózna, sokkal jobban, mint korábban bármikor.

Válaszként pedig nemcsak egy igent, vagy egy nemet szeretnének hallani, hanem egy kis betekintést is ebbe a vágyott jövőbe.

Limpár Imre vallja, a siker tervezhető, de vajon hogyan és miként? És mi lehet biztos ebben a krízisekkel tarkított érában? Erre keressük a választ: tényleges kapaszkodókat életünk alakításában, formálásában ebben a módfelett gyakorlatias előadásban.

Az előadás a Karrierközpont facebook oldalán, élőben lesz megtekinthető.

Előadások

Javasolt események

sze.

Találkozz az ELTE-vel, Stockholm

Embassy of Hungary Stockholm

Stockholm

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert