Terepen az ELTE: Duna-delta, Dinara, Krka

1117 BUDAPEST
Pázmány Péter stny. 1c 1117 BUDAPEST

Térkép megtekintése

A regisztráció határideje lejárt.
A terepgyakorlatok élményeiről lesz szó az ELTE Földrajzos Klub és a Magyar Földrajzi Társaság következő előadásán.

A földrajz és földtudományi képzések szerves része a terepgyakorlat, amelynek során a hallgatónak lehetősége nyílik a tankönyvekből megszerzett tudás gyakorlati alkalmazására. Idén nyáron több izgalmas helyszínre is ellátogattak az ELTE-sek, ezekről két előadást hallgathatnak meg a résztvevők.

A horvátországi Krka Nemzeti Parkról, a turisták motivációit vizsgáló kérdőíves kutatásról Mari László és Telbisz Tamás, a Duna-delta vidékéről, csodálatos és egyedi madárvilágáról, a környező tavakról, erdőkről és a Fekete-tenger partjáról Móga János, Szalkai Gábor, Tolnai Gábor és Jó Viviána tart élménybeszámolót.

Az előadás élőben követhető az ELTE Lágymányosi Campusán, ezenkívül online is közvetítik ezen a linken.

Facebook-esemény

Forrás

Előadások

ELTE TTK Déli tömb 0-803 Szabó József terem

Pázmány Péter stny. 1c 1117 BUDAPEST

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert