TáTK — Ünnep: 15 éves a Társadalomtudományi Kar

A regisztráció határideje lejárt.
Az ELTE Társadalomtudományi Kara tudományos konferenciát és alumnitalálkozót rendez a Kar fennállásának 15. évfordulója alkalmából. Az esemény az Alumni Központ támogatásával valósul meg.

Az évforduló alkalmából szakmai előadásokkal, alternatív sportdélutánnal, fotópályázattal és -kiállítással, valamint koncertekkel – és szeretettel – várják a Kar jelenlegi és volt hallgatóit, oktatóit és munkatársait. A nap során nem csak a DH által szervezett rendezvényeken és alumni-találkozón vehetnek részt, de az Angelusz Szakkollégium és a HÖK programjaival is találkozhatnak.

A TáTK-Ünnepre hangolódva egy fotópályázatra hívják hallgatóikat és alumnusaikat, melynek címe: Könyv-képek—A TáTK professor emeritusainak nyomában. A pályázat pályamunkáiból interaktív kiállítást rendeznek az ünnepségen!

További és frissülő infók a Kar honlapján és a kari Facebook-oldalon! Részletes információk hamarosan!

A részvétel ingyenes azonban regisztrációköteles . A rendezvényre minden érdeklődőt, alumnust örömmel várnak.

Meghívó és részletes program

ELTE Alumni