Önstabilizációs lehetőségeink

A regisztráció határideje lejárt.

Limpár Imre (PPK 08', '11) tanácsadó szakpszichológus újra személyessel jelenléttel, azonban új helyszínen, az ELTE BTK B épület 172-es nagyelőadójában tartja következő Hogyan tovább-sorozat alkalmat.

Nem az a kérdés, hogy életünkben eljön-e a guillotine-pillanat, mert ez be fog következni! Az igazi kérdés inkább az, ha beüt a talajtalanság, a kizökkenés, a krízis, a kétségbeesés, a teljes és totális motiválatlanság állapot – miként ezt láttuk az előző években is számtalanszor –, akkor mit fogunk majd csinálni? Tudunk-e egyáltalán mit reagálni?

A Karrierközpont előadója a rá jellemző gyakorlatorientáltsággal és praktikus szemlélettel mutatja be, miként tegyünk a prevencióért, s készüljünk fel arra, amire lehet; vagy, ha már beütött a baj életünkben, akkor ki-ki mit tehet saját önstabilizációja érdekében, hogy végül újra megtalálja saját egyensúlyát.

Időpont: 2022. március 22. 18:00–19:30 óra
Helyszín: ELTE BTK B172 terem (térképlink)

Facebook esemény

Előadások

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert