Online madár- és kisállatfestészet tanfolyam

A regisztráció határideje lejárt.

8 alkalmas online festészet kurzust indít az ELTE Konfuciusz Intézet Horváth Janisz kalligráfus, tipográfus, kínai festészet oktató vezetésével.

Az órák során a résztvevők a hagyományos kínai madár-virágfestészet jellegzetes kisállatainak megfestését sajátíthatják el. A tanfolyamon szeretettel várják az újonnan érkezőket is. A kép a madár-és kisállat festészet korábbi tanfolyamán készült, ilyen és ehhez hasonló alkotásokat készítenek a résztvevők.

A tanfolyam díja: 8 000 Ft, amely a Zoom eseményen való részvételt, illetve a tanfolyamhoz kapcsolódó pdf formátumú oktató anyagot tartalmazza (utóbbit e-mailben küldik el a résztvevőknek). A szükséges egyéb eszközökről (tus, papír, ecset, festék) a résztvevőknek maguknak kell gondoskodniuk.

Alkalmak: 2022. április 7., 14., 21., 28 május 5., 12., 19., 26. (csütörtök), 17:00–18:30

A tanfolyamra jelentkezni a gajasz.eniko@konfuciusz.elte.hu e-mail címen lehet.

Javasolt események

sze.

Találkozz az ELTE-vel, Stockholm

Embassy of Hungary Stockholm

Stockholm

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert