Kulturális örökség napjai a könyvtárban

A regisztráció határideje lejárt.
Az Egyetemi Könyvtár és Levéltár ismét megnyitja kapuit az érdeklődők előtt. A programot a Duo-Perpetual koncertje zárja.

At ELTE főkönyvtára a Kulturális Örökség Napjai keretében könyvtártörténeti vezetésekkel, kalligráfiai és könyvkötészeti kézműves programokkal, a restaurátor-műhely és régi könyvek bemutatásával, az interaktív Eötvös-kiállítással, valamint a Fesztivál Akadémia növendékeinek kvartettjével hívja fel a figyelmet kulturális örökségünk védelmére.

Az Aulában 16.00 órától fellép a Duo-Perpetual.  Kovács Adél és Horváth Benjámin többek között Mozart, Bach, Piazzolla és Sosztakovics műveit adják elő. Az előadás a „Köszönjük, Magyarország!” projekt keretén belül valósul meg.

Az idei programsorozat részeként Pascale Andréani francia nagykövet asszony támogatása alkalmából ünnepélyes könyv-örökbefogadásra is sor kerül.

Részletes programot a Kulturális Örökség Napjai hivatalos honlapján és itt talál.

Forrás: elte.hu

Előadások
Publikált: Egyetemi Könyvtár és Levéltár Alumni Tagozat

Egyetemi Könyvtár és Levéltár

Ferenciek tere 6. 1053 BUDAPEST

Javasolt események

csü.

ápr.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing