Krízisek árnyékában 3/3

A regisztráció határideje lejárt.

Limpár Imre tanácsadó szakpszichológus előadása a „Hogyan tovább?” előadássorozat keretében, az ELTE Karrierközpont szervezésében.

Mások ennél tudatosabbak, ők Jungnak hittek: „Nem az vagyok, ami történt velem. Az vagyok, amit döntöttem, hogy legyek.” Számukra valamiért könnyedebb a lét, s a nehézségeket, akadályokat is máshogy élik meg. Olyan, mintha számukra a krízis egy paradox erőforrás lenne. Hogy csinálják? Ufók, és erre születni kell, vagy tudunk tanulni Tőlük!? Ráadásul az sem mintegy, hogy akut tragédiáról, traumáról, vagy normatív krízisről van szó, mint kapunyitási pánikunk vagy életközépi válságunk.

Állandó meghívott előadónktól, Limpár Imre tanácsadó szakpszichológustól kapaszkodókat kértünk: ha beüt a baj, akár akut, akár normatív, legyen eszköz a kezünkben, hogy felvegyük a harcot.

Aki ismeri előadói stílusát, pontosan tudja: ezúttal is egy praktikus és gyakorlatorientált előadásra számíthat.

A veszélyhelyzetből adódóan az előadás online kerül megtartásra. Részletek a Karrierközpont Facebook oldalán.

Forrás: Karrierközpont

Előadások