Kínai Újévi Fesztivál 2023

A regisztráció határideje lejárt.

Három évnyi kihagyás után, a magyarországi kínai közösség újra kultúrális programokkal köszönti a Kínai Új Évet 2023. január 28. és 29. között az ELTE Konfuciusz Intézete. A szervezők mindenkit szeretettel várnak, hogy együtt köszönthessék a Nyúl évét!

A kétnapos eseményen lesznek kültéri- és beltéri programok is, ünnepi ételek, teaszertartás, kínai orvosi vizsgálat, tradicionális kézművesség. Ezenkívül készültünk néhány “Érintsd meg - Játssz rajta - Próbáld ki” interaktív játékkal, mint például: hanfu cosplay, csináld magad kínai tésztabatyu, kínai csomókötés, papírkivágás, stb.

Belépés és parkolás ingyenes. Időpont: január 28-29. Szo-V, 10-17 óra között

Kültéri programok: Helyszín: Jegenye u. 30. (az udvarban) 10.00 - 10.30

Beltéri programok: Helyszín: háromszintes épület a 10-es büfé mellett, a Mázsa u. - Bihari út sarkán Első emelet: 10.00 - 17.00

Forrás és részletes program

Hobbi

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert