Kína egzotikus tájai: Xi'an

A regisztráció határideje lejárt.
A Konfuciusz Intézet folytatja turisztikai előadássorozatát, melynek célja, hogy az érdeklődők közelebbről is megismertessék Kína különböző régióit.

Az áprilisi esemény előadója Bakos Tamás, aki hosszú évek óta vezet szervezett túrákat Kínába. Az ő segítségével kalauzolják el a hallgatóságunkat Kína egzotikus tájaira, akik eközben sok-sok érdekességet tudhatnak meg az ottani természeti kincsekről, az épített környezetről, az ott élő emberekről és szokásaikról. Az előadássorozatunkkal igyekszik felkelteni az érdeklődést Kína iránt és kedvet csinálni ahhoz, hogy a résztvevők személyesen is ellátogassanak ebbe a csodálatos és izgalmas országba.

Az áprilisi előadásban Xi'an látnivalóiról hallhatnak az érdeklődők (pl. a Vadludak Nagy Pagodájáról, a Nagy Mecsetről vagy a Terrakotta Hadseregről) és persze sok más, a kínai élet mindennapjaival összefüggő érdekességről is.

Estek

ELTE BTK Kodály terem

Múzeum krt. 4/F 1088 BUDAPEST

Javasolt események

pén.,

nov.

Kutatók éjszakája 2020.

szo.,

nov.

Újra! Eötvös Loránd élete és munkássága

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár

sze.,

okt.

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)