Karrierlehetőségek az Európai Unióban

A regisztráció határideje lejárt.
Pályakezdők számára nyújt támpontot a Karrierlehetőségek az Európai Unióban c. rendezvény, melynek célja az információ átadás az Európai Uniós köztisztviselői munkalehetőségekről.

Magyarország Európai Uniós csatlakozásával a magyarok előtt is megnyílt az uniós köztisztviselői karrier lehetősége, immár 15 éve.

Az esemény előadói és témái:

Breuer Ágnes az Európai Személyzeti Felvételi Hivatalról (EPSO) és a hivatal által meghirdetett pályázatokról, a foglalkoztatás feltételét jelentő versenyvizsgáról valamint a versenyvizsgára való felkészülés lehetőségeiről tart tájékoztatót. Borzsák Levente előadásának címe: Karrierlehetőségek az EU-ban, avagy az uniós intézmények egy ELTE-s jogász szemével. Kós Balázs előadásának középpontjában a “Blue Book” gyakornoki program és a jelentkezési folyamat bemutatása lesz, amihez alumnusként személyes tippjeit is megosztja a hallgatósággal.

Az előadás, melyet a Karrier Központ szervez, ingyenes, viszont regisztrációhoz kötött, melyet az esemény hivatalos oldalának alján talál meg.

ELTE Alumni

Szakmai

ELTE Lágymányos Északi Tömb

Pázmány Péter sétány 1/a. 1117 BUDAPEST

Javasolt események

csü.

ápr.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing