Kaland a veteményesben

A regisztráció határideje lejárt.
Folytatja foglalkozásait a Szamóca Kiskertész Tanoda az ELTE botanikus kertjében. A szabadtéri mesés kertészprogramra 3–10 éves gyerekeket várnak.

Az ELTE Füvészkert gyermekeknek szóló foglalkozássorozata újraindul a kert hosszú ideig tartó zárvatartása után. Az első foglalkozáson balkonon nevelhető, ehető növényekről lesz szó, "mesébe ültetve". Várnak minden kiskertészt, akinek van terasza, balkonládája vagy akár csak egy ablakpárkánya.

A szabadtéri foglalkozásra átmenetileg csak online lehet jegyet vásárolni, a részvételi díj 1800 Ft. Kérik a szülőket, hogy viseljenek maszkot, és a többi látogatótól tartsák a 2 méteres távolságot. Javasolják, hogy készüljenek a beültetett növény hazaszállítására is, hozzanak magukkal zacskót vagy kis kosarat.

A szervezők az ültetőasztalokat megfelelő távolságra teszik, és egyénileg végezhető feladatokat adnak, hogy kerüljék a csoportosulást. A foglalkozás időtartama 1 óra, melyre ott lehet hagyni az 5 évesnél nagyobb gyerekeket.

A foglalkozások 10:00-kor és 11:15-kor kezdődnek.

Hobbi

Javasolt események

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert