Gitárest a Füvészkertben

A regisztráció határideje lejárt.

A XII. Nemzetközi Gitáresten Stano Pocaji Szlovákiából és a világszerte turnézó Papp Sándor ad koncertet.

PAPP SÁNDOR az 1990-es párizsi gitárverseny döntőse rendszeresen koncertezik és kurzusokat tart itthon és külföldön. 2019. óta a Miskolci Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézetének igazgatója. Műsorában megtalálhatók a klasszikus és latin elemek is.

STANO POCAJI nem először lép fel Magyarországon. Megnyerő személyiségével, kedvesen humoros történeteivel és természetesen nagyszerű gitárjátékával szinte azonnal belopja magát a közönség szívébe.

A koncert után a Füvészkert igazgatója, dr. Orlóci László exkluzív sétát vezet az érdeklődőknek, mely során mesél a kert történetéről, érdekes növényeiről.

A koncert időpontja: 2020. augusztus 18., kedd 19:00
Helyszín: ELTE Füvészkert, 1083 Budapest, Illés u. 25.

Jegyárak: elővételben 3000 Ft, a koncert napján a helyszínen 3500 Ft.

A támogatói jegy vásárlásával támogathatják a hónapokig minden bevételüket nélkülöző zenészeket. Ennek díja 5000 Ft.

Részletek és jegyvásárlás

Estek