Füvészkerti jóga - Alumni Kártya kedvezménnyel

A regisztráció határideje lejárt.

Itt a BEAC füvészkerti jógasorozatának folytatása! Július 29-től szeretettel várnak minden érdeklődőt Magyarország első botanikus kertjében, ahol igazán pihentető környezetben tudunk együtt jógázni. Ráadásul a frissítésről a Viwa Vitaminwater is gondoskodik, hiszen minden résztvevő 1-1 vitaminvízzel lesz gazdagabb.

A kedvezményes árú bérlettel látogatható dinamikus jóga - vinyasa flow órákat a BEAC szakképzett jóga oktatója, Tölgyesi Írisz és Horváth Viktória tartja.

ALKALMAK

1. Július 29. (szerda) 18.00-19.30 - Írisz
2. Augusztus 5. (szerda) 18.00-19.30 - Viki
3. Augusztus 12. (szerda) 18.00-19.30 - Viki

BÉRLETÁRAK

3 alkalmas bérlet - ELTE hallgató, dolgozó, alumnus - 5.000 Ft
3 alkalmas bérlet - Külsős - 7.000 Ft

Alkalmi jegy - 3.000 Ft

REGISZTRÁCIÓ MENETE

1. Mielőtt jelentkeznél az órára, keresd fel a https://www.beac.hu/nyilvantartas/tagok/tag-regisztracio/ oldalt és egy perc alatt beregisztrálhatod magad az elektronikus oldalunkon. Ha már egyszer regisztráltad magad oldalunkon, még egyszer nem kell!
  2. Küldd el jelentkezésed a joga.eltebeac@gmail.com email címre. A levél tárgyába kérjük írd be, hogy "BEAC Füvész-bérlet"! Az órajelentkezéshez szükséges adatok: név, e-mail, bérlettípus. A kedvezményre jogosító igazolványt (diákigazolvány/Alumni-kártya) csatolni szükséges.
  3. A bérlet árát utalással van lehetőség fizetni, melyet fizetést követően bizonylattal szükséges e-mailben igazolni.
    Utalási adatok: OTP BEAC 11711034-20023436
    A közleménybe a „BEAC Füvész bérlet” megnevezést és a jelentkező nevét kell írni!

Füvészkert

Illés utca 25. 1083 BUDAPEST

Javasolt események

csü.

ápr.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing