ELTE TÓK Alumni Mikulás-napi találkozó

A regisztráció határideje lejárt.
Az ELTE Tanító- és Óvóképző Kar Alumni  tagozata és a Budai Képző Baráti Köre szeretettel várja egykori hallgatóit szokásos Mikulás-napi találkozóján. Az esemény az ELTE Alumni Központ támogatásával valósul meg.

A Budai Képző Baráti Köre az ELTE TÓK Alumni szervezetének legrégibb része: a jogelőd intézmény egykori hallgatói (akik közül sokan már 80 éve felett járnak) évről-évre találkoznak az épületben, felelevenítve a képző és a benne folyó oktatás történetét. Megemlékeznek egykori tanáraikról, és fiatalabb kollégáik számára érdekes történeteket mondanak az épület egykori funkcióiról, az oktatás sajátosságairól.

A rendezvényt az ELTE TÓK dékánja, mint a Baráti Kör mindenkori elnöke nyitja meg. A főiskolai, egyetemi évek felidézése mellett lehetőség lesz a generációk közötti tapasztalatcserére, közös gondolkodásra a tanítóképzés múltjáról és jelenéről, valamint aktuális feladatairól.

ELTE Alumni

Hobbi

ELTE TÓK fsz. 4

40, Kiss János altábornagy utca 1126 BUDAPEST

Javasolt események

csü.

ápr.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing