ELTE Fit Night7

A regisztráció határideje lejárt.
Az ELTE SPORT Kft. a BEAC-cal, az ELTE ESI-vel és az EHÖK-kel együttműködve hetedik alkalommal rendezi meg estébe nyúló sportprogramját, a FIT Night-ot, melyre hallgatókat, dolgozókat és öregdiákokat is várnak.

Az idei alkalmon a már megszokott sportágak mellett – TRX, funkcionális tréning, aerobik, spinning, stroops, kettlebell, Bartendaz Hungary, walkenergie, evezős ergométer, stability workout, síszimulátor, stroops, cheerleading, emocean yoga – újdonságként lézreharccal és íjászattal is várják az érdeklődőket. 21.15-től  Cseh-Szakál Tibor és Lőrincz Ernő vezetnek táncos, bulis party fitness-t.

A rendezvény sportszakmai fővédnöke Szabó Tünde, az EMMI sportért felelős államtitkára, fővédnökei: Borhy László rektor, Scheuer Gyula kancellár, Kiss Ádám, a MEFS elnöke és Hoffmann Tamás, Újbuda Önkormányzatának polgármestere.

A sportprogramra hallgatók, dolgozók és ELTE Alumni kártyával rendelkezők kedvezményes jegyet válthatnak, az első 250 belépőnek pedig ajándékpólóval is kedveskednek.

Részletes program

Hobbi