ELTE Bartók Béla Énekkar és Egyetemi Koncertzenekar hangversenye

A regisztráció határideje lejárt.

Mozart: Requiem és Wolf: Missa a repertoárban! 2022. március 26-án (szombaton) este 7 órától kerül megrendezésre az ELTE Egyetemi Énekkar és Koncertzenekar önálló estje, amelyre minden alumnust szeretettel várnak. Alumni Kártyával rendelkező diplomásaink ráadásul most kedvezményes áron válthatnak rá jegyet!

A hangverseny helyszínéül a Gazdagréti Szent Angyalok templom szolgál, mely különleges, impozáns belső mozaik díszítésével és kiváló akusztikájával nagyszerű teret biztosít a koncertnek. (A templom az est alatt fűtve lesz.)

Műsoron:

- Wolfgang Amadeus Mozart: Requiem

- Wolf Péter: Missa

Támogatói jegyet a helyszínen a koncert kezdete előtt tudnak váltani az Alumni Kártyával rendelkező ELTE diplomások kedvezményes áron, 2000 forintért.

Hobbi

Gazdagréti Szent Angyalok templom

Gazdagréti út 14. 1112 BUDAPEST

Javasolt események

pén.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

szo.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert