ELTE Alumni Est / Hála Gála

1053 BUDAPEST
Egyetem tér 1-3. 1053 BUDAPEST

See map

The registration deadline has expired.
Sorry, this content is not available in English

Ünnepeljünk együtt! Az ELTE Alumni Est témája idén a hála, amit szeretnénk kifejezni azok felé, akik az elmúlt 5-6 év során tevőlegesen hozzájárultak az ELTE Alumni fejlődéséhez. Szeretettel hívjuk, várjuk a péntek esti zenés rendezvényre volt hallgatóinkat, hogy együtt ünnepelhessünk!

A találkozó kiemelt célja egyrészt az ELTE Alumni területen közreműködők, azt segítők, támogatók méltatása - sok jeles alumnus járult hozzá tudásmegosztással; számos egyetemi dolgozó az alumni eseményeken történő szíves közreműködéssel, vendéglátással, beszédekkel, az Alumni Tagozatok működtetésével; önkéntesek lelkes, sokrétű tevékenységgel; adományozók és szponzorok az ELTE Alumni Ösztöndíj alap rendszeres feltöltésével stb. - másrészt az, hogy végre egymással és mindannyiunkkal személyesen is találkozhassanak, találkozhassunk! Az est keretében kerül sor az "ELTE 700 szóban - Az én ELTE-s történetem 2021" irodalmi verseny ünnepélyes díjátadójára. A zenei programot az ELTE Egyetemi Koncertzenekar szolgáltatja. Az esemény végén állófogadással készülünk a kötetlen beszélgetésre.

Program:

• Rektori köszöntő / prof. Dr. Borhy László rektor, akadémikus, az ELTE Alumni Alapítvány és az ELTE Alumni Tanács elnöke

• Méltatás, köszönet / Pataky Csilla, az ELTE Alumni Központ osztályvezetője, Alumni Tanács tag

• „ELTE 700 szóban - Az én ELTE-s történetem” irodalmi verseny díjátadó

• ELTE Egyetemi Koncertzenekar / művészeti vezető Kovács László,

szólót játszik Dúlfalvy Éva, a zenekar koncertmestere

- J. S. Bach: Air a D-dúr III. zenekari szvitből (BWV 1068)

- J. S. Bach: E-dúr hegedűverseny (BWV 1043)

- F. Mendelssohn: h-moll vonósszimfónia, Nr.10.

- Bartók-Willner: Román népi táncok

• Koccintás, állófogadás, kötetlen beszélgetés

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött (ld. legalul).

Frissen csatlakozott az Alumni programhoz? Tudjon róla: Egyetemünk Alumni törekvéseit változatos módon támogathatja.

Örök diákjait az ELTE Alma Mater visszavárja!

Az esemény megvalósulását a Nemzeti Együttműködési Alap támogatja.

1512 views Visits
Evenings

ELTE Aula Magna

Egyetem tér 1-3. 1053 BUDAPEST

To read and add comments please sign in!

Suggested events

Fri.

Alumni Opera Evening - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

Sat.

Az Egyetem megnyitja kapuit: Füvészkert