ÉLETRAJZ-VÁLTOZATOK TAKÁCS ZSUZSÁRA

A regisztráció határideje lejárt.
November 23-án lesz nyolcvan éves Takács Zsuzsa, Kossuth-díjas költő, az ELTE egykori hallgatója.

Ennek megünneplésére egy egész estés programmal készülnek a szervezők: számos jeles színész közreműködésével egy változatos irodalmi estet szerveznek, melynek címe "Életrajz-változatok Takács Zsuzsára".  A PanoDráma produkciójának, melyen személyesen Takács Zsuzsa is ott lesz, a Katona József Színház ad otthont.

Verset és prózát is hallhatnak majd a nézők, de szó lesz Takács Zsuzsa életpályájáról is. Az ünnepelttel Forgách András író és esztéta beszélget. Takács Zsuzsa gyűjteményes, „majdnem összes” kötete A vak remény címen jelent meg idén júniusban. A helyszínen megvásárolható lesz A vak remény Takács Zsuzsa néhány korábbi kötetével egyetemben.

Jegyvásárlás (Diákigazolvánnyal 25% kedvezmény, amely csak személyesen érvényesíthető a Katona József Színház pénztárában)

További információk

Estek

Katona József Színház

6, Petőfi Sándor utca 1052 BUDAPEST

Javasolt események

csü.

ápr.

Egyetem megnyitja kapuit - Trefort-kert

ELTE Trefort-kert

ked.

ápr.

Meet ELTE in Nanjing, China 罗兰大学到南京!在04月23号我们会见面!!

Jinling Hotel

Nanjing