ÉLETKÉPEK – PSZICHOLÓGIAI DIAVETÍTÉS LIMPÁR IMRÉVEL

A regisztráció határideje lejárt.

Az ELTE Karrierközpont állandó meghívott előadója, Limpár Imre tanácsadó szakpszichológus ezúttal pszichológiai diavetítést tart.

A régi diavetítések hangulatának van egy nosztalgikus bája. Ezúttal egy XXI. századi pszichológiai diavetítésre invitáljuk Önöket! 40 életkép a pszichológus szemével. A Hogyan tovább? előadás-sorozat ugyanis a 40. epizódjához érkezett. Ezen jubileumi alkalomból állandó előadót, Limpár Imre tanácsadó szakpszichológust  – aki előadásaiban szinte sosem használ ppt-s háttérvetítést – valami különlegesre kérték: tegyen kivételt és hozzon 40 olyan képet, ami kapcsán összefoglalná azt az életszemléletet, ahogy szakmai szemüvegével látja és láttatja a világot, s tartja ezeket az előadásokat.

Regisztráció

Szakmai

ELTE BTK Gólyavár, Mária Terézia terem

Múzeum krt. 4/a 1088 BUDAPEST

Javasolt események

szo.,

nov.

Újra! Eötvös Loránd élete és munkássága

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár

sze.,

okt.

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

pén.,

nov.