Bárczi Alumni Advent

A regisztráció határideje lejárt.
Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar hagyományaihoz híven idén is adventi ünnepséget szervez. Az esemény az Alumni Központ támogatásával valósul meg.

Az idén is megrendezésre kerül dolgozók, gyermekeik és korábbi volt Bárczisok számára az Adventi délután, játékkal, beszélgetéssel, uzsonnával és ajándékokkal. Az idei évben a gyerekek szórakoztatásáról Varga Ágnes, a felnőttekéről a QuizNigh* játék gondoskodik.

Program:

17.00-18.00-ig QuizNight játék felnőtteknek és nagyobb gyerekeknek. Eközben a kicsiknek játékos zenés foglalkozást tart Varga Ágnes hallgatók segítségével.

18:00 - ajándékozás

Kérjük, hogy részvételi szándékát a résztvevő gyermekek életkorának megjelölésével november 30-ig jelezzék Bebtó Magdolnának emailen vagy telefonszámon: /5562-es melléken.

*A QuizNight az angolszász területeken népszerű pubquiz (magyarul bárkvíz, vagy kocsmakvíz) magyarországi változata. A játék - mint a neve is mutatja - alapvetően egy kvízjáték, amire nem egyéni játékosok nevezhetnek, hanem csapatok versenyeznek egymással.

Hobbi

Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar

3, Ecseri út 1097 BUDAPEST

Javasolt események