Az önismeret mítosza: mire jó és mire nem?

A regisztráció határideje lejárt.

Az aktuális korszellem mindig kiragad egy-egy pszichológiai kifejezést, amiről mindenre jó csodakenceként beszél. Így aztán tévedések egész tárháza alakul ki körülötte. Az önismeret fontosságának extrém mértékű túlhangsúlyozása és piedesztálra emelése számos félreértésre ad okot hétköznapjaink forgatagában.

Tegyünk egy kicsit rendet a fejekben, erre kértük állandó meghívott előadónkat, Limpár Imre tanácsadó szakpszichológust. Mikor, hogyan, kivel, miért érdemes önismereti vizsgálódásba fognunk? Milyen egyértelmű gyors haszna lesz, és milyen hátulütőkkel találkozhatunk, ha vállalkozunk önmagunk jobb megismerésére? Ezekre a kérdésekre keressük a választ.

Aki ismeri előadói stílusát, pontosan tudja: ezúttal is egy praktikus és gyakorlatorientált előadásra számíthat.

Időpont: 2020. február 18. (kedd) 18:00
Helyszín: 1088 Budapest, Múzeum krt. 4. – Gólyavár – Mária Terézia terem

Az előadás ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Ehhez nem elég a Facebook-esemény visszaigazolása.

REGISZTRÁCIÓ

Forrás: Karrierközpont

Előadások

Gólyavár - Mária Terézia terem

Múzeum krt. 4. 1088 BUDAPEST

Javasolt események

pén.

máj.

Alumni Operaest - Melis 100

ELTE Aula Magna (Egyetem tér 1-3., I. em.)

sze.

máj.