A siker lélektani sarokkövei II.: Életstílusok nyomában - Pályakezdőknek

A regisztráció határideje lejárt.
Szeptemberben útjára indult a Hogyan tovább? előadássorozat V. évada, amiben a siker lélektani sarokköveit kutatják. Az eseményt az ELTE Karrier Központ szervezi.

A soron következő - pályakezdők számára kifejezetten ajánlott - előadás témája azon életritmus, életstílus bemutatása, ami egy "HD minőségű", sikeres élethez vezet. Ahogy az állandó meghívott előadó, Limpár Imre, tanácsadó szakpszichológus fogalmaz: egy Harmonikus és Dinamikus életvezetéshez.
Egy antik bölcsesség szerint a kiválóság és a siker nem egyszeri cselekedet, hanem jó szokás. Ezekre a szokásokra nézünk most rá, hogy a hétköznapok valóságában mindannyiunknak legyen kapaszkodója, ha változtatni szeretnénk életünkön, önmagunkon és ehhez módszertant keresünk.
Az előadás fókusza ezúttal is a megfogható hogyanokat firtatja, számos jó példát és érdekességet vonultatva fel.

Az előadás ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött.

Részletek és regisztráció

Facebook esemény

Hobbi

ELTE BTK Gólyavár Mária Terézia terem

4, Múzeum körút 1088 BUDAPEST

Javasolt események

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert

ELTE Bölcsészettudományi Kar

Budapest

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

ked.,

ELTE Alumni Központ E-learning képzés