A kontroll illúziója

A regisztráció határideje lejárt.
A siker tervezhető, állítja Limpár Imre szakpszichológus, aki Trefort-kerti előadásában 2018. december 4-én az önkontroll szerepéről és megszerzésének módjáról fog beszélni.

Sokan azt hiszik, a megannyi „fekete hétköznap” után jön egy varázslatos pillanat, és attól kezdve minden megváltozik: beköszönt a várva várt aranykor, amelyet már rég kiérdemeltünk. Ez azonban illúzió; hazugság ugyanis, hogy egyetlen csapásra megváltozhat minden.

Az életünk nem magától válik könnyebbé, hanem attól, ha végre kezünkbe vesszük – megszerezzük vagy visszaszerezzük – a saját életünk feletti kontrollt. Limpár Imre tanácsadó szakpszichológus szerint „ne a sorsunkat akarjuk irányítani, hanem magunkat, s végül talán a sorsunk is megváltozik”.

Regisztráció

Hobbi

ELTE BTK Gólyavár

Múzeum körút 4/A 1088 BUDAPEST

Javasolt események

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert

ELTE Bölcsészettudományi Kar

Budapest

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

ked.,

ELTE Alumni Központ E-learning képzés