A chili napja

A regisztráció határideje lejárt.
A chili iránt érdeklődőknek kínál tartalmas kikapcsolódást az ELTE Füvészkert október 12-én, amikor egy teljes napot szentel a különleges zöldség bemutatásának.

A szervezők egész nap mexikói ízeket kínáló streetfooddal, fajtabemutatóval, chilis termékek árusításával, cserepes növények ismertetésével, termelői mézzel és a Csokoládia Kft. jóvoltából chilis csokoládé- és kávékülönlegességekkel várják az érdeklődőket.

A gyerekek 10 órától kézműves foglalkozáson vehetnek részt, a felnőttek számára pedig Szabó-Szöllösi Tünde, a Füvészkert munkatársa tart kertvezetést. Pap Zoltán (SZIE) délelőtti előadásán a chiliről tudhatnak meg többet a látogatók, majd délután mexikói rövidfilmek vetítésén kapcsolódhatnak ki. A nap folyamán a gyerekek sem maradnak további program nélkül, a Szamóca tanoda Csoki- (és chili) imádó mesehősök nyomában címmel vezeti őket végig a kerten.

Részletes program
Plakát

Meghívó

ELTE Füvészkert

25, Illés utca 1083 BUDAPEST

Javasolt események

csü.,

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert

ELTE Bölcsészettudományi Kar

Budapest

sze.,

ELTE Sikerek: Vékás Lajos

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

ked.,

ELTE Alumni Központ E-learning képzés