Újra Alumni kártya kedvezmények a karrier központnál!

2019.05.07

A Karrier Központ számos rendezvényére, egyes képzéseire Alumni Kártya Kedvezményt biztosít az ELTE Diplomások részére. Ezek részleteiről hírleveleinkben értesítjük regisztrált alumnusainkat.

AKTUÁLIS FELHÍVÁSUK

Szóvivő- és sajtóreferens-képzés (2019. május)

Gyakorlatorientált tanfolyamunkon elsajátíthatja a sajtókommunikáció legfőbb trükkjeit, tudnivalóit, kipróbálhatja magát, és olyan kapcsolatokat szerezhet, amelyek nagyban elősegíthetik kommunikációs területen való elhelyezkedését!

A képzés díja:

• ELTE kedvezménnyel (ELTE hallgató, dolgozó, Alumni) bruttó 45 000 Ft (35.433 Ft + ÁFA). A kedvezményre való jogosultságot igazolni szükséges!
  • A kedvezményre nem jogosultak bruttó 55 000 Ft (43.307 Ft + ÁFA) áron tudják igénybe venni a képzést.

További részletek

Ezen felül Alumni Kártya kedvezményt biztosít az ELTE Sportiroda is Önvédelmi oktatására.

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február